ADR cena
W naszym centrum szkoleniowym skorzystacie Państwo z kursu ADR dla kierowców zawodowych na kategorie pojazdów ciężarowych. Jeżeli chciałbyś poszerzyć swoje kwalifikacje i szybciej znaleźć dobrze płatną posadę, zdecyduj się na nasze szkolenie z przewozu materiałów niebezpiecznych. Będziesz mógł transportować substancje chemiczne, paliwa i inne niebezpieczne towary, również za granicę. To szansa rozwoju, którą wykorzystuje wielu zawodowych kierowców. Profesjonalne szkolenie to gwarancja zdania egzaminu.
szkolenia na wózki widłowe
Codziennie organizujemy kursy, które pomagają w zdobyciu nowych uprawnień. Szkolenia na wózki widłowe stanowią więc nie tylko praktyczne wprowadzenie w technikę i bezpieczeństwo obsługi tych urządzeń, ale przede wszystkim dają możliwość przystąpienia do egzaminu oraz zdobycia nowych uprawnień. Taki dokument jest obowiązkowy - bez niego kierowanie pracą pojazdu magazynowego jest niedozwolone. Prowadząc kursy dbamy też o atrakcyjną formę zajęć, która ułatwi przyswojenie nowych wiadomości i umiejętności.
Mapy fizyczne
Proponujemy szeroki wybór różnego rodzaju materiałów dydaktycznych i elementów wyposażenia sal szkolnych i przedszkolnych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo między innymi mapy szkolne, wyróżniające się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów, co zapewnia ich trwałość i odporność na uszkodzenia. W dziale "geografia" prezentujemy różnorodne mapy fizyczne, polityczne, klimatyczne i inne specjalistyczne, prezentujące zarówno Polskę lub jej poszczególne regiony, jak i inne kontynenty lub całą Ziemie.