Crash pady ktm duke 125
Szybka jazda powinna być przede wszystkim bezpieczna. Crash pady ktm duke ochronią Twój motor oraz Ciebie w razie upadku. Cześć siły uderzeniowej przyjmie na siebie ta mała osłona. Dzięki temu unikniesz niektórych obrażeń a twój motor uboższy będzie o kilka zadrapań i zarysowań. Systemy montuje się w sposób bezinwazyjny, zajmuje to zaledwie kilka minut.
Nauka jazdy na snowboardzie
Dla każdego, kto chce spróbować sportów zimowych posiadamy nie lada ofertę. Jest nią nauka jazdy na snowboardzie. Pokażemy Ci w jaki sposób wstawać, kontrolować swój tor, zatrzymywać się, a nawet robić podstawowe sztuczki. Prowadzimy szkolenia na pierwszy, drugi oraz trzeci stopień sprawności SITS. Zapraszamy!
Kurs paralotniowy
Marzyłeś zawsze o tym, by spojrzeć na świat z lotu ptaka? Nasz kurs paralotniowy może to właśnie umożliwić! Zaufaj naszym instruktorom, ich obszernej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu i razem z nimi daj się ponieść siłom natury, szybując wiele metrów nad ziemią oraz podziwiając piękne widoki z góry.
waga tanita
Urządzenie, które pozwala nam na kontrolowanie wagi, ale również składu ciała to tak zwana waga tanita. Dzięki technologii bioimpedancji elektrycznej urządzenie może zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej, wody w organizmie czy masy mięśniowej. Jest to przydatne urządzenie dla osób dbających o swoje zdrowie i formę fizyczną.