Sklep MMA
Jesteście miłośnikami mieszanych sztuk walki? Koniecznie odwiedźcie więc nasz sklep MMA! Znajdziecie u nas profesjonalną odzież treningową najwyższej jakości oraz wytrzymałe rękawice ochronne. Dysponujemy również wieloma innymi akcesoriami sportowymi, które można u nas nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach!
Siatkówka sklep internetowy
Poszukujesz produktów związanych z grą w siatkówkę? W ofercie naszego sklepu internetowego skompletowane zostały najwyższej jakości akcesoria i sprzęt siatkarski, który pomoże w treningu, jak również w rozegraniu meczu. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie zapoznania się z pełną ofertą kierowaną dla klubów i szkół.
Jacuzzi ogrodowe
Będąc na basenie, niektórzy z nas uwielbiają siedzieć w bąbelkach, które wydzielane są przez specjalne dysze zamontowane na dnie zbiornika. Jeśli marzy Ci się własne jacuzzi ogrodowe, to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Posiadamy w swoim asortymencie szeroki wybór tego typu wyposażenia. To od Ciebie zależy jego kształt, wielkość i głębokość.
Kursy pływania dla dzieci
Szukasz zajęć z aktywnością ruchową w wodzie dla swojej pociechy? Kursy pływania dla dzieci wpływa m.in. na rozwój psychofizyczny osób w każdym wieku. Szkolenia prowadzi nasze doświadczona kadra, która posiada najwyższe stopnie ratownicze i instruktorskie, dzięki czemu Twoja pociecha będzie całkowicie bezpieczna.
Trybuny stadionowe
Nasze produkty wyposażają hale, boiska, sale gimnastyczne i inne obiekty przeznaczone do uprawiania aktywności fizycznej. Trybuny stadionowe wykonane zostały w systemie teleskopowym, co pozwala na ich łatwe składanie i rozkładanie. Ogrodzone są bocznymi barierkami zapewniającymi bezpieczeństwo widzom meczu.