Odżywki i preparaty odchudzające
W ofercie naszego sklepu znaleźć można różnorodne suplementy diety dla osób intensywnie ćwiczących na siłowni i uprawiających różnorodne sporty. Polecamy m.in. bezpieczne dla zdrowia odżywki węglowodanowe. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy! Jesteśmy przekonani, że dzięki nam, nasi klienci szybko będą mogli się cieszyć piękną, atletyczną i doskonale wyrzeźbioną sylwetką. Warto zadbać o swój wygląd! Zachęcamy do zakupów!
Obozy konne
Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą spędzić udane wakacje jest nasz obóz konny. To najlepszy sposób na naukę jazdy konnej za pomocną zabawy! Proponujemy niesamowite przeżycia i świetne atrakcje. Obóz konny charakteryzuje się najlepszymi zabawami i profesjonalnym przygotowaniem do jazdy konnej oraz opieki nad zwierzętami. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy super przeżycia i atrakcyjne warunki. Zapraszamy do skorzystania z naszych wyjątkowych usług.
Kurs na trenera personalnego
Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną pomoc i fachowe doradztwo podczas całego cyklu zajęć. Kurs na trenera personalnego w Kuźni Trenerów został opracowany tak, aby w krótkim czasie przyswoić dużo wiedzy praktycznej i teoretycznej. Nasze szkolenia przygotowują do pracy na siłowni i w klubach sportowych w całej Europie.
Akcesoria
Jesteśmy doświadczonym sklepem internetowym, który od wielu lat zajmuje się sprzedażą specjalistycznego sprzętu do wykonywania sportów podwodnych. Dive Factory 24 w swoim bogatym asortymencie posiada akcesoria do nurkowania, które pozwalają na bezpieczne zwiedzanie świata podwodnego. W ofercie znajdują się między innymi bojki, noże, retraktory, urządzenia sygnalizacyjne, kołowrotki oraz szpulki. Ponadto, sprzedajemy latarki, kompasy, manometry, ocieplacze pod suchy skafander oraz systemy grzewcze Santi.
Rama BMX
W naszym sklepie oferujemy szeroką ofertę części rowerowych, jak np. gripy, pedały, siodełka, zębatki, opony czy pegi. Rama BMX jest wyjątkowym produktem w naszej ofercie, ponieważ waży bardzo mało a jest przy tym niezwykle trwała - przy jej produkcji szczególny nacisk położono na wzmocnienia główek oraz dolnych rurek trójkąta.