Nauka jazdy na snowboardzie
Dla każdego, kto chce spróbować sportów zimowych posiadamy nie lada ofertę. Jest nią nauka jazdy na snowboardzie. Pokażemy Ci w jaki sposób wstawać, kontrolować swój tor, zatrzymywać się, a nawet robić podstawowe sztuczki. Prowadzimy szkolenia na pierwszy, drugi oraz trzeci stopień sprawności SITS. Zapraszamy!
Kurs paralotniowy
Marzyłeś zawsze o tym, by spojrzeć na świat z lotu ptaka? Nasz kurs paralotniowy może to właśnie umożliwić! Zaufaj naszym instruktorom, ich obszernej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu i razem z nimi daj się ponieść siłom natury, szybując wiele metrów nad ziemią oraz podziwiając piękne widoki z góry.
waga tanita
Urządzenie, które pozwala nam na kontrolowanie wagi, ale również składu ciała to tak zwana waga tanita. Dzięki technologii bioimpedancji elektrycznej urządzenie może zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej, wody w organizmie czy masy mięśniowej. Jest to przydatne urządzenie dla osób dbających o swoje zdrowie i formę fizyczną.
Artykuły sportowe
Naszą misją jest zapewnianie klientom najlepszych produktów do uprawiania ich ulubionych dyscyplin. Artykuły sportowe, które kupisz w naszym sklepie są starannie wyselekcjonowane. Oferujemy m.in. drążki do podciągania, sprzęt do ćwiczeń, a nawet kotwy i kołki montażowe. Oferowane przez nas poręcze do ćwiczeń pozwoli wyrzeźbić ciało.
zajęcia pilates Kraków
Poszukujesz idealnej formy aktywności, która nie tylko kształtuje sylwetkę, ale też poprawia zdrowie i samopoczucie? Sport, który połączy w sobie trening ciała i umysłu? Odpowiedzią na Twoje potrzeby mogą być zajęcia pilates w Krakowie. To tu, wśród profesjonalnego personelu i przyjaznej atmosfery, poczujesz prawdziwą moc ćwiczeń Joseph'a Pilatesa. Poprawisz swoją kondycję, zwiększysz elastyczność i siłę, a przede wszystkim zadbasz o równowagę między ciałem a umysłem. Nie zwlekaj, zacznij swoją przygodę już dzisiaj! Skorzystaj z naszej specjalnej oferty na pierwsze lekcje. Zadzwoń i zarezerwuj termin, a przekonasz się, jak wiele możesz zyskać.