Papier silikonowany
Firma Dolpak specjalizuje się w dystrybucji oraz konfekcji opakowań przemysłowych. W ofercie znajduje się m.in. papier silikonowany, nadający się do stosowania w przemyśle spożywczym, motoryzacyjnym czy elektronicznym. Sprawdza się podczas zabezpieczania artykułów różnego typu, w tym produktów higienicznych.
taśma klejąca dwustronna
Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości dwustronnej taśmy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Pago Pack. Znajdziesz u nas trwałe i estetycznie wykonane artykuły, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Polecamy wersje piankowe, polipropylenowe i tkaninowe, niezbędne przy klejeniu różnego rodzaju powierzchni. Posiadamy szeroki wybór artykułów zróżnicowanych przede wszystkim pod kątem siły przyczepności i odporności. Zapewniamy przystępne ceny i szybką realizację zamówienia.
Koła aluminiowo-poliuretanowe
Nasza firma już od wielu lat dostarcza solidne elementy dla zakładów produkujących różnego rodzaju wózki. Oferujemy między innymi koła aluminiowo-poliuretanowe, gumowe, aparaturowe czy nierdzewne. Świetnie sprawdzą się w przypadku sprzętu medycznego, pługów śnieżnych, wózków paletowych czy widłowych.
Worek dwu zaczepowy BIG BAG
Worek dwu zaczepowy BIG BAG przeznaczony jest do przechowywania materiałów sypkich oraz nawozów mineralnych. Nasze produkty wykonane są w taki sposób, aby nie przepuszczać wilgoci, dzięki temu nie stracą Państwo cennych zasobów. Jeśli potrzebują Państwo umieszczenia swojego logo na worku - to też jest możliwe!
części do ciągników
Prowadzisz gospodarstwo rolne i korzystasz z traktora? Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i skorzystania z przedstawionej tam oferty, na którą składają się części do ciągników. Mamy elementy odpowiednie do maszyn firmy Zetor i Ursus. Znajdziesz u nas alternatory, rozruszniki, itd.
Karma gold wings
Ptaki, podobnie jak inne zwierzęta, wymagają odpowiedniego pokarmu. Mają krótki przewód trawienny, co sprawia, że wymagają dopasowanej diety. Na naszej stronie znajdziesz różnego rodzaju karmy dla gołębi takie jak gold wings. Składają się one z wielorakich mieszanek ziaren m.in. kukurydzy czy też siemienia lnianego. Dodatkowo, niektóre posiadają także szeroki zestaw witamin.
domowy dystrybutor wody
Nasza firma zapewnia regularne dostawy płynów dla instytucji, firm i mieszkań. Domowy dystrybutor wody dba o to, abyś miał dostęp do świeżej cieczy w swoim budynku. Oferujemy możliwość zakupu H2O w baniakach po 19 litrów lub w opakowaniach z syfonem. Zajmiemy się montażem butelek i dostosujemy częstotliwość dostaw do Twoich potrzeb!
Figury religijne
Sakralne postaci w różnych wielkościach już w naszym sklepie! Figury religijne nie tylko świadczą w domu o naszym stosunku do wiary. Mogą być również prezentem lub stanowić wyposażenie kościoła czy też parafialnych salek. Dostępne są również jako ograniczniki do książek - sprawdzą się na półce nie tylko z modlitewnikami.
Pudełka tekturowe
Sprzedajemy praktyczne pudełka tekturowe w różnych rozmiarach. Wysoka jakość wykorzystanego do ich produkcji materiału sprawia, że są wyjątkowo trwałe i solidne. Wybierając nasze pudełka tekturowe zyskujesz pewność, że zamówiony towar dotrze do Ciebie tak szybko, jak to możliwe i będzie doskonale spełniał swoją rolę.