Psychologia książki
W naszej ofercie znajdują się propozycje wydawnicze, które pozwalają na poszerzanie wiedzy w zakresie takich dziedzin wiedzy jak psychologia. Książki z tego obszaru dają możliwość rozwoju własnych zainteresowań, a także poszerzenia wiedzy. Proponujemy publikacje, należące już do kanonu literatury branżowej, a także tytuły stanowiące najnowsze poglądy w danej dziedzinie. W Księgarni Terapeutycznej nie mogło zabraknąć także publikacji z zakresu szkoleń, coachingu oraz kreowania pozycji lidera w grupie.
Pogrzeb Warszawa
Wspieramy rodzinę zmarłego w Ostatnim Pożegnaniu i przygotowaniach do niego. Zawsze bierzemy pod uwagę możliwości finansowe bliskich Zmarłego i proponujemy najlepsze rozwiązania. W pełni organizujemy pogrzeb. Oferujemy wykonanie usług dodatkowych, takich jak sporządzenie nekrologów, poinformowanie prasy. Możemy reprezentować Rodzinę przy zamawianiu Mszy Św. i miejsca na cmentarzu. Nasze biura znajdują się w Warszawie.
Konsultacje indywidualne z emisji głosu
Prowadzimy konsultacje indywidualne z emisji głosu dla każdego. Jeżeli przygotowujesz się do ważnej wypowiedzi lub prezentacji w pracy to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Konsultację przeprowadzimy w indywidualny dla Ciebie sposób sposób, w dogodnym dla Ciebie miejscu, aby jak najbardziej dostosować się pod twoje oczekiwania.