Najlepsze śniadania w Krakowie
Chcesz wiedzieć gdzie zjesz najlepsze śniadania w Krakowie? Odpowiedź jest prosta - w naszej restauracji! Oferujemy posiłki w odsłonie angielskiej, francuskiej, polskiej i nie tylko. Proponujemy m.in. jajecznicę podawaną z twarożkiem i świeżym pieczywem, croissanty z dżemem, omlety z warzywami i wiele innych przepysznych połączeń.
Ziarna kawy na zamówienie
Jeśli raz spróbujesz zaserwowane przez nas Espresso, Latte czy Cappuccino, z pewnością zapragniesz czuć ten smak jeszcze nie raz. Specjalnie dla takich miłośników tego rozgrzewającego napoju proponujemy ziarna kawy na zamówienie w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się tym niebywałym smakiem, kiedy tylko zapragniesz.
Słonecznik prażony solony w łupinie
Zaufało nam wielu klientów w czasie naszej, prawie piętnastoletniej działalności na rynku. Oferujemy produkty spożywcze, w tym m.in. słonecznik prażony solony w łupinie, który jest niezwykle bogaty w aminokwasy i dostarcza odpowiednią dawkę białka i witamin potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Ekspresy do kawy gastronomiczne
W asortymencie naszego sklepu znajdują się między innymi ekspresy do kawy gastronomiczne. Dzięki naszym produktom w Twojej restauracji nigdy nie zabraknie tego cudownego napoju. Oferujemy Ci szeroki wybór towarów od sprawdzonych producentów, takich jak Saeco, Bravilor Bonamat, a także Jura i Nivona.
Kraków restauracja
Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na zjedzenie obiadu, zachęcamy do wizyty w naszym lokalu. Restauracja w Krakowie ugości Państwa specjałami takimi jak żurek czy filet z kaczki. Zajmujemy się także organizacją imprez firmowych oraz przyjęć okolicznościowych takich jak wesele, komunie czy jubileusze.