Ziarna kawy na zamówienie
Jeśli raz spróbujesz zaserwowane przez nas Espresso, Latte czy Cappuccino, z pewnością zapragniesz czuć ten smak jeszcze nie raz. Specjalnie dla takich miłośników tego rozgrzewającego napoju proponujemy ziarna kawy na zamówienie w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się tym niebywałym smakiem, kiedy tylko zapragniesz.
Zmywarki gastronomiczne
W ramach naszych usług proponujemy profesjonalne zmywarki gastronomiczne, dostępne w różnorodnych wariantach i zawsze korzystnych cenach. Jesteśmy pewni, że odpowiedzą one na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania. Te urządzenia z pewnością sprawią, że praca z restauracji, pizzerii, czy innym lokalu będzie szybka i przyjemna!
Wędzarnia domowa
Wędzarnia domowa to krok do przodu dla osób, które lubią same przygotowywać wędzonki. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju akcesoria oraz części do ich budowy. Zachęcamy do zakupów, aby umilić sobie popołudnie przy uwędzonym mięsie czy też rybie. Dzięki naszym produktom przygotowywane potrawy są w 100% wolne od konserwantów, a przez co - zdrowe!
Sala na chrzciny Piaseczno
Organizując imprezy rodzinne, dbamy o każdy szczegół. Sala na chrzciny koło Piaseczna, którą oferujemy umożliwia indywidualny dobór kolorystyki dekoracji, dysponuje przestrzenią dla karmiącej mamy i licznymi akcesoriami dla dzieci. Do tego wyborne jedzenie tylko ze świeżych produktów, profesjonalna obsługa, która pozostanie niezauważona - zajmiemy się dosłownie wszystkim.
Palarnia kawy
Jesteśmy tradycyjną, profesjonalną palarnią kawy działającą w okolicach Gdyni. Posiadamy bardzo szeroki wybór kaw, których ziarna prażymy na zlecenie klientów. Wyróżniamy trzy podstawowe stopnie palenia kawy: jasny, średni, ciemny. Dla osób, który w kawie cenią najbardziej jej oryginalny smak, nutkę kwasowości a zarazem słodyczy jaką charakteryzują się naturalne ziarna kawy zalecamy ich jasne prażenie. Niestety sposób ten nie nadaje się do espresso, gdyż stanowczo zbyt mocno potęguje odczucie kwaskowatości.