Nadziewarka do kiełbas
Nasze przedsiębiorstwo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego klienci należą do największych smakoszy. Dlatego oferujemy nowoczesne i profesjonalne urządzenia, dzięki którym możliwe jest przygotowanie ulubionych potraw w sposób szybki i wydajny. Dobrym tego przykładem jest oferowana przez Gastrolux nadziewarka do kiełbas, która jest dostępna w wariancie ręcznym, jak również hydraulicznym. Przemyślana konstrukcja tych urządzeń oraz zastosowanie wytrzymałych materiałów sprawiają, że doskonale sprawdza się w restauracji oraz zakładzie garmażeryjnym.
Fronty
Naszą specjalnością są fronty kuchenne, których dystrybucją zajmujemy się od wielu lat. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele produktów zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym stylu. Wszystkie one mają jednak jeden wspólny mianownik: najwyższą jakość gwarantowaną przez uznanych na rynku producentów. Posiadamy między innymi modele drewniane, foliowane, lakierowane, akrylowe, dekor, z nadrukiem, laminowane czy szklane. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi kolekcjami.
Najlepsze śniadania w Krakowie
Chcesz wiedzieć gdzie zjesz najlepsze śniadania w Krakowie? Odpowiedź jest prosta - w naszej restauracji! Oferujemy posiłki w odsłonie angielskiej, francuskiej, polskiej i nie tylko. Proponujemy m.in. jajecznicę podawaną z twarożkiem i świeżym pieczywem, croissanty z dżemem, omlety z warzywami i wiele innych przepysznych połączeń.