Fronty
Naszą specjalnością są fronty kuchenne, których dystrybucją zajmujemy się od wielu lat. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele produktów zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej klasycznym stylu. Wszystkie one mają jednak jeden wspólny mianownik: najwyższą jakość gwarantowaną przez uznanych na rynku producentów. Posiadamy między innymi modele drewniane, foliowane, lakierowane, akrylowe, dekor, z nadrukiem, laminowane czy szklane. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi kolekcjami.
Najlepsze śniadania w Krakowie
Chcesz wiedzieć gdzie zjesz najlepsze śniadania w Krakowie? Odpowiedź jest prosta - w naszej restauracji! Oferujemy posiłki w odsłonie angielskiej, francuskiej, polskiej i nie tylko. Proponujemy m.in. jajecznicę podawaną z twarożkiem i świeżym pieczywem, croissanty z dżemem, omlety z warzywami i wiele innych przepysznych połączeń.
Ziarna kawy na zamówienie
Jeśli raz spróbujesz zaserwowane przez nas Espresso, Latte czy Cappuccino, z pewnością zapragniesz czuć ten smak jeszcze nie raz. Specjalnie dla takich miłośników tego rozgrzewającego napoju proponujemy ziarna kawy na zamówienie w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się tym niebywałym smakiem, kiedy tylko zapragniesz.