Biuro rachunkowe Szczecin
Zastanawiasz się, które biuro rachunkowe w Szczecinie oferuje najkorzystniejsze rozwiązania. Szukasz korzystnych warunków współpracy, które odpowiedzą na Twoje najśmielsze oczekiwania i wymagania? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami! Jesteśmy profesjonalną grupą specjalistów, obracających się w księgach, podatkach i finansach!
biuro księgowe łódź
Tobie lub Twojej firmie potrzebne jest biuro księgowe? Łódź- Biuro Jan Obuszko zaprasza! Zapewniamy Państwu poufność, profesjonalne wykonywanie zleconych zadań oraz pilnowanie upływających terminów. Jan Obuszko biuro księgowe w Łodzi ceniące sobie wysoki poziom obsługi klienta w konkurencyjnych cenach.
Meble biurowe Kraków
Jeżeli szukają Państwo firmy, która zajmuje się wykonywaniem na zamówienie mebli biurowych w Krakowie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy doskonałe wyposażenie pomieszczeń pracowniczych, tworząc sprzęty ergonomiczne, wygodne, trwałe oraz estetyczne. Oferujemy korzystne ceny.
Extended DISC
Style zachowania i sposoby komunikacji z pracownikami wymagają nieustannego monitorowania przez przełożonych. Skutecznym narzędziem analitycznym może okazać się Extended DISC, które skupia się na badaniu mocnych stron komunikacyjnych, a także określaniu dobrze rozwiniętych kompetencji, i tych które wymagają rozwoju każdego pracownika. Firma COEDRO proponuje swoim klientom przeprowadzenie analiz grupowych, indywidualnych, a także ocenę kompetencji przywódczych 360. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
opakowania transportowe
Specjalnością firmy Export Pack Polska Sp. z o.o. są drewniane opakowania transportowe, dzięki którym będziecie Państwo mieli możliwość zapewniania stuprocentowego bezpieczeństwa swoim ładunkom. Realizujemy nawet najbardziej rozbudowane zlecenia i dostosowujemy rozwiązania do niestandardowych zawartości, zapewniając przygotowanie wysyłki drogą morską, lądową oraz lotniczą. Dysponujemy bogatym doświadczeniem i korzystamy w produkcji z najwyższej jakości materiałów, spełniając największe oczekiwania użytkowników.
Outsourcing informatyczny
W ramach prowadzonych przez nas działań znajdziecie wykonywany przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów outsourcing informatyczny. Dzięki tego typu działaniom możliwe jest korzystanie z pomocy firmy, zajmującej się branżą IT, bez konieczności zatrudniania do Waszej siedziby rzeczonych specjalistów. Znajdziecie u nas możliwość skorzystania z pomocy przy wykonywaniu dogłębnej analizy oprogramowania, jakie chcecie zastosować w swoich przedsiębiorstwach. Gwarantujemy Wam obsługę kardy fachowców.
Szkolenia sprzedażowe
Szkolenia sprzedażowe, które przeprowadzamy w ramach naszej oferty charakteryzują trzy cechy: profesjonalizm, solidność, skuteczność. Gwarantujemy, że każdy uczestnik szkolenia nauczy się nowych, potrzebnych do jego efektywnej pracy zagadnień i działań związanych z lepszą sprzedażą lub obsługą klienta. Kursy odbywają się w bardzo komfortowych warunkach, dzięki którym każdy uczestnik będzie mógł się zrelaksować i w przyjemny sposób przyswajać wiedzę. Zapraszamy bardzo serdecznie do skorzystania z naszej oferty.