Biuro rachunkowe Warszawa
Zajmujemy się profesjonalnymi usługami księgowymi, rozliczeniami i prowadzeniem ksiąg przychodów-rozchodów. Jako biuro rachunkowe posiadamy ogromne doświadczenie, ciągle wzbogacane przez szkolenia oraz rozwijanie kadry pracowników. Oferta naszego biura rachunkowego to pewność powierzenia księgowości w najlepsze ręce.
Pracownia Finansowa opinie
Czy warto inwestować w źródła energii odnawialnej? Jak wygląda przyszłość rynku OZE w Polsce? Na te i inne pytania odpowiada w jednym z wielu wywiadów prezes Grupy Pracownia Finansowa. Opinie na ten temat, a także ciekawe porównanie sytuacji w kraju na tle innych państw znajdziemy w ciekawej rozmowie z redaktorem.
Sztabka złota
Chcesz kupić złoto - sztabki to jedna z najbardziej atrakcyjnych form zakupu dostępnych na rynku. W naszej ofercie dostępne jest wyłącznie najlepsze jakościowo sztabki złota, które sprzedajemy z posiadającymi wszystkimi niezbędnymi certyfikatami. Zapraszamy na stronę internetową - znajdziesz tam szczegółowe informacje na ten temat.
Kalkulator ubezpieczenia samochodu
Mieszkasz w Niemczech i szukasz oferty OC o niewygórowanej składce? Na naszej stronie internetowej dostępny jest darmowy kalkulator ubezpieczenia samochodu. Z nami zyskujesz możliwość porównania cen proponowanych przez większość towarzystw. Jeśli nie posługujesz się tamtejszym językiem, chętnie udzielimy wsparcia i wybierzemy najkorzystniejsze warianty za Ciebie.
jak obniżyć koszty ogrzewania
Nie trzeba kaloryfera o większej mocy czy dodatkowego piecyka elektrycznego. Rozwiązania na cieplejszy dom, jak wiele innych rzeczy, nie zawsze wymagają pieniędzy, ale odpowiedniego podejścia i sposobu. W artykule dowiesz się, jak obniżyć koszty ogrzewania tańszymi i często też o wiele prostszymi metodami.
Biofeedback
Proponujemy metodę terapeutyczną wykorzystującą technologię komputerową, która pozwala wspomagać leczenie zaburzeń neurologicznych, psychiatrycznych i psychosomatycznych oraz zmniejszyć pourazowe uszkodzenia w mózgu. Biofeedback to trening wykorzystujący biologiczne sprzężenie zwrotne, dzięki któremu możliwe jest poprawienie funkcjonowania intelektualnego, poprzez naukę kontroli procesów zachodzących w organizmie, takich jak m.in. częstotliwości bicia serca czy występowanie napięcia mięśniowego.