Kancelaria prawo karne Warszawa
Posiadamy siedzimy w Warszawie, Łodzi i Radomiu i pracujemy głównie w obrębie terytorialnym trzech województw. Prawo karne to jedna z naszych specjalizacji. Kancelaria doradza Klientom oraz pomaga zebrać potrzebną dokumentację, uzupełniać wnioski oraz formułować pisma. Podejmiemy się reprezentowania w sądzie i przed organami administracyjnymi.
Postępowanie zabezpieczające komornik
Każda strona może zażądać tego, by roszczenia pieniężne zostały odpowiednio zablokowane. Następuje wówczas postępowanie zabezpieczające, w którym bierze udział komornik. Postanowienie w tej sprawie wydawane jest zgodnie z przepisami na posiedzeniu niejawnym i doręczane obowiązanemu przez organ egzekucyjny.
Mediator Rybnik
Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów. Jako mediator uczestniczymy w negocjacjach, a nawet kłótniach między stronami i pomagamy wypracować korzystne pod każdym względem rozwiązania dla naszych Klientów. Pomoc znajdą u nas zarówno podmioty gospodarczym, jak i Klienci indywidualni.
kancelaria odszkodowania Lublin
W ramach działalności naszej kancelarii prawnej z Lublina, zajmujemy się między innymi pomogą w obszarze odszkodowań. Niestety zdarza się, że agencje ubezpieczeniowe wypłacają niecałą kwotę bądź odmawiają w ogóle jej wypłaty. Świadczymy także pomoc w zakresie rękojmi, gwarancji, prawa spadkowe, rodzinnego i innych.
Kamieniarstwo Warszawa
Do jednych z najtrudniejszych branż rzemieślniczych z pewnością należy kamieniarstwo. W Warszawie zajmuje się nim przedsiębiorstwo SIGNIA, które dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn oraz wykwalifikowanej kadrze jest w stanie wykonać szereg precyzyjnych prac montażowych. W zakresie naszych działań znajdują się nagrobki, blaty, posadzki, chodniki, schody, krawężniki oraz wiele innych rozwiązań konstrukcyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z galerią zrealizowanych zamówień.
Wywóz gruzu Kielce
Specjalnością firmy Eneris jest wywóz gruzu. Jako doświadczona i profesjonalna firma jest w stanie zapewnić klientom satysfakcjonujące rozwiązania na najwyższym poziomie. Skorzystaj z propozycji w zakresie wynajmu kontenerów, wywozu nie tylko gruzu oraz także innych odpadów budowlanych czy po remoncie.