Prawnik Solec Kujawski
Witamy w kancelarii adwokackiej Moniki Maskalskiej. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców. Z właścicielami firm podejmujemy się również współpracy długofalowej. Reprezentujemy Klientów przed sądami, sporządzamy pisma, wnioski, odwołania, doradzamy w przebiegu procesu.
Porady prawne
Reprezentujemy Klientów przed sądami w postępowaniach z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, nieruchomości, pracy, odszkodowań i innych. Oferujemy także porady prawne dla Klientów Biznesowych. Udzielamy pomocy w czynnościach takich jak rejestracja działalności gospodarczej czy fundacji oraz przygotowujemy niezbędne formularze. Kancelaria adwokacka Dominika Fafińska przyjmuje Klientów w Gdańsku przy ulicy Księdza Robaka. Istnieje także możliwość kontaktu przez formularz internetowy dostępny na naszym portalu.
rzeczoznawca majątkowy
Doświadczony, kompetentny, niezawodny - taki właśnie jest zatrudniony u nas rzeczoznawca majątkowy. Warszawa jest miastem, w którym zlokalizowana jest siedziba naszej firmy, ale jesteśmy gotowi realizować potrzeby osób z całej Polski. Jeżeli zależy Ci na tym, aby skorzystać z najlepszych rozwiązań na rynku i wybrać najlepszego doradcę w Warszawie, skorzystaj z naszej interesującej propozycji. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Cię i będziesz chciał korzystać z naszych usług w przyszłości.