Kancelaria patentowa Warszawa
W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się opracowywanie i sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej wzoru technicznego oraz innych form, mieszczących się w ramach własności intelektualnej. Kancelaria patentowa Grenda w Warszawie udziela również doradztwa w tym zakresie, a także podejmuje się reprezentacji Klientów w trakcie sporów z konkurencją lub innymi osobami, bezprawnie korzystającymi z cudzych pomysłów. Dane kontaktowe oraz adresowe zostały opublikowane na stronie internetowej biura.
sprzątanie osiedli warszawa
Firma Kompleks24 z Warszawy oferuje sprzątanie w pełnym zakresie. Zajmujemy się codziennym utrzymywaniem w czystości biur i powierzchni firmowych, magazynowych, produkcyjnych, handlowych, mieszkań prywatnych, bloków i innych obiektów. Usuwamy pozostałości po remontach, konserwujemy posadzki, myjemy trudno dostępne okna i przeszklenia. Profesjonalnie pierzemy wykładziny i czyścimy elewacje, również z graffiti. Polecamy również nasz usługi w zakresie pielęgnacji zieleni oraz ochrony mienia. Skontaktuj się z firmą Kompleks!
prawnik Solec Kujawski
Witamy w kancelarii adwokackiej Moniki Maskalskiej. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców. Z właścicielami firm podejmujemy się również współpracy długofalowej. Reprezentujemy Klientów przed sądami, sporządzamy pisma, wnioski, odwołania, doradzamy w przebiegu procesu.
Obsługa prawna firm
Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Cebula i Współpracownicy zajmujące się zagadnieniami związanymi z prawem. Preferuje między innymi sprawy, takie jak pomoc w branży IT, obsługa prawna firm, czy reprezentacja klienta przed sądem. Zawsze kieruje się etyką adwokacką i pomaga w rozwiązywaniu różnych kwestii. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź koniecznie naszą stronę lub skontaktuj sie bezpośrednio
Porady prawne
Reprezentujemy Klientów przed sądami w postępowaniach z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, nieruchomości, pracy, odszkodowań i innych. Oferujemy także porady prawne dla Klientów Biznesowych. Udzielamy pomocy w czynnościach takich jak rejestracja działalności gospodarczej czy fundacji oraz przygotowujemy niezbędne formularze. Kancelaria adwokacka Dominika Fafińska przyjmuje Klientów w Gdańsku przy ulicy Księdza Robaka. Istnieje także możliwość kontaktu przez formularz internetowy dostępny na naszym portalu.
Kancelaria prawna Kraków
Prowadzimy kancelarię prawną na terenie Krakowa. Udzielamy wsparcia Klientom indywidualnym oraz firmom. Proponujemy porady prawne. Sporządzamy opinie. Przygotowujemy dokumentacje. Reprezentujemy także naszych Klientów przez sądami oraz organami administracyjnymi. Udzielamy także pomocy w dochodzeniu praw z tytułu odszkodowania. działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz w myśl etosu zawodowego. Obowiązuje nas dochowanie tajemnicy. Zapewniamy poufność i dyskrecję podczas współpracy oraz po jej wygaśnięciu.