Kancelaria prawo karne Warszawa
Posiadamy siedzimy w Warszawie, Łodzi i Radomiu i pracujemy głównie w obrębie terytorialnym trzech województw. Prawo karne to jedna z naszych specjalizacji. Kancelaria doradza Klientom oraz pomaga zebrać potrzebną dokumentację, uzupełniać wnioski oraz formułować pisma. Podejmiemy się reprezentowania w sądzie i przed organami administracyjnymi.
Mediator Rybnik
Nasza kancelaria prawna specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów. Jako mediator uczestniczymy w negocjacjach, a nawet kłótniach między stronami i pomagamy wypracować korzystne pod każdym względem rozwiązania dla naszych Klientów. Pomoc znajdą u nas zarówno podmioty gospodarczym, jak i Klienci indywidualni.
Wywóz gruzu Kielce
Specjalnością firmy Eneris jest wywóz gruzu. Jako doświadczona i profesjonalna firma jest w stanie zapewnić klientom satysfakcjonujące rozwiązania na najwyższym poziomie. Skorzystaj z propozycji w zakresie wynajmu kontenerów, wywozu nie tylko gruzu oraz także innych odpadów budowlanych czy po remoncie.
Nadzór przyrodniczy
Nasza firma zajmuje się między innymi nadzorem przyrodniczym oraz ekspertyzami ornitologicznymi. Oferujemy również monitoring ptaków, który pomaga określić, jakie zmiany zaszły w ich rozmieszczeniu oraz liczebności. Badania prowadzone są przez doświadczonego ornitologa przez kilkanaście miesięcy w celu uzyskania pełnego obrazu zjawisk zachodzących w przyrodzie.
Utylizacja odpadów spożywczych
Kompleksowa utylizacja odpadów w naszej firmie. Proponujemy naszym odbiorcom między innymi podstawianie specjalistycznych pojemników na różnego rodzaju odpady (makulatura, plastik, odpady niebezpieczne i tym podobne), odbiór i utylizacje odpadów spożywczych, które w bezpieczny i zgodny ze wszystkimi normami sposób są transportowany na miejsce, gdzie dokonujemy ich późniejszej utylizacji.
Adwokaci Lubin
Poszukujesz kompleksowego wsparcia prawnego w Lublinie? Nasza kancelaria codziennie podejmuje się prowadzenia spraw związanych z rożnymi gałęziami prawa. Ofertę współpracy kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych. Nasi adwokaci są w stanie uczestniczyć w spotkaniach biznesowych, sporządzaniu umów oraz innych przedsięwzięciach, które wymagają szczególnej kontroli oraz sprawdzenia merytoryczności i zgodności z kodeksowymi dyrektywami działań. Udzielamy także jednorazowych porad.