Kancelaria patentowa Warszawa
W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się opracowywanie i sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej wzoru technicznego oraz innych form, mieszczących się w ramach własności intelektualnej. Kancelaria patentowa Grenda w Warszawie udziela również doradztwa w tym zakresie, a także podejmuje się reprezentacji Klientów w trakcie sporów z konkurencją lub innymi osobami, bezprawnie korzystającymi z cudzych pomysłów. Dane kontaktowe oraz adresowe zostały opublikowane na stronie internetowej biura.
prawnik Solec Kujawski
Witamy w kancelarii adwokackiej Moniki Maskalskiej. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców. Z właścicielami firm podejmujemy się również współpracy długofalowej. Reprezentujemy Klientów przed sądami, sporządzamy pisma, wnioski, odwołania, doradzamy w przebiegu procesu.
Obsługa prawna firm
Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Cebula i Współpracownicy zajmujące się zagadnieniami związanymi z prawem. Preferuje między innymi sprawy, takie jak pomoc w branży IT, obsługa prawna firm, czy reprezentacja klienta przed sądem. Zawsze kieruje się etyką adwokacką i pomaga w rozwiązywaniu różnych kwestii. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź koniecznie naszą stronę lub skontaktuj sie bezpośrednio
Porady prawne
Reprezentujemy Klientów przed sądami w postępowaniach z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, nieruchomości, pracy, odszkodowań i innych. Oferujemy także porady prawne dla Klientów Biznesowych. Udzielamy pomocy w czynnościach takich jak rejestracja działalności gospodarczej czy fundacji oraz przygotowujemy niezbędne formularze. Kancelaria adwokacka Dominika Fafińska przyjmuje Klientów w Gdańsku przy ulicy Księdza Robaka. Istnieje także możliwość kontaktu przez formularz internetowy dostępny na naszym portalu.
Radca prawny Bydgoszcz
Jesteśmy zespołem, który świadczy pomoc przedsiębiorcom (większe spółki, mniejsze, jak i właściciele dopiero co otwierający swój biznes) z zakresu kodeksu pracy, doradztwa upadłościowego czy spółdzielczego. Radca prawny świadczący swoje usługi w Bydgoszczy podejmie się spraw spadkowych, cywilnych, rodzinnych oraz w zakresie odszkodowań.
Biuro detektywistyczne Sosnowiec
Są sprawy, w których trudno udowodnić swoje położenie lub prawdomówność. Jeżeli znalazłeś się w trudnym położeniu, skorzystaj z usług profesjonalistów. Biuro detektywistyczne Detcom oferuje zdobywanie informacji i dowodów sprawach rozwodowych, gospodarczych, czy ustalanie miejsca pracy i źródeł dochodu.
Licytacje komornicze
W zakres usług świadczonych przez komornik, której kancelaria funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy wchodzi przede wszystkim przeprowadzanie licytacji. Prowadzone przez Panią urzędnik aukcje mogą dotyczyć zarówno ruchomości, jak i nieruchomości zajętych w wyniku postępowania sądowego.