Prawnik Solec Kujawski
Witamy w kancelarii adwokackiej Moniki Maskalskiej. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców. Z właścicielami firm podejmujemy się również współpracy długofalowej. Reprezentujemy Klientów przed sądami, sporządzamy pisma, wnioski, odwołania, doradzamy w przebiegu procesu.
Porady prawne
Reprezentujemy Klientów przed sądami w postępowaniach z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, nieruchomości, pracy, odszkodowań i innych. Oferujemy także porady prawne dla Klientów Biznesowych. Udzielamy pomocy w czynnościach takich jak rejestracja działalności gospodarczej czy fundacji oraz przygotowujemy niezbędne formularze. Kancelaria adwokacka Dominika Fafińska przyjmuje Klientów w Gdańsku przy ulicy Księdza Robaka. Istnieje także możliwość kontaktu przez formularz internetowy dostępny na naszym portalu.
Kancelaria prawo karne Warszawa
Posiadamy siedzimy w Warszawie, Łodzi i Radomiu i pracujemy głównie w obrębie terytorialnym trzech województw. Prawo karne to jedna z naszych specjalizacji. Kancelaria doradza Klientom oraz pomaga zebrać potrzebną dokumentację, uzupełniać wnioski oraz formułować pisma. Podejmiemy się reprezentowania w sądzie i przed organami administracyjnymi.
Odpluskwianie Bydgoszcz
Masz dość owadów, które pojawiając się w Twoim mieszkaniu lub w firmie znacznie obniżają komfort codziennego funkcjonowania? Przeszkadza Ci ich uciążliwość oraz fakt znacznie obniżonej higieny? Jeżeli domowe metody są nieskuteczne, to ratunkiem okaże się dla Ciebie dezynsekcja. Firma D3 Hemmerling świadczy swoje specjalistyczne usługi w Bydgoszczy oraz jego okolicach, pozbywając się wszystkich insektów, szczurów i przeprowadzając odpluskiwanie łóżek i tapczanów przy zastosowaniu bardzo efektywnych, a jednocześnie bezpiecznych dla człowieka oraz otoczenia metod. Zapraszamy serdecznie.