Katalog norm
Przy planowaniu inwestycji budowlanej podstawą jest dobrze opracowany kosztorys. Firma Koprinet Sp. z o.o. oferuje Państwu kilkadziesiąt zestawień nakładów rzeczowych, które odnoszą się do różnych rodzajów prac budowlanych i remontowych. Każdy katalog norm zawiera wyszczególnienie jednostkowych kosztów, które należy ponieść w związku z zakupem materiałów, wykorzystaniem niezbędnych sprzętów, jak i zatrudnieniem odpowiedniej ilości pracowników. Z nimi, jak również programem Rodos Personal opracowanie budżetu przestaje być problemem.
Serwis ekranów LED
Jesteśmy jednym z największych producentów zewnętrznych i wewnętrznych telebimów oraz tablic diodowych. Naszym Klientom zapewniamy także profesjonalny serwis ekranów LED. Do zgłoszonych nam awarii nasi pracownicy docierają z reguły już w ciągu 24 godzin. Na nasze wyświetlacze dajemy aż 4 letnią gwarancję.
Obróbka plastyczna blach
Instalacje przemysłowe i konstrukcje stalowe zakładamy od wielu lat. Obróbka plastyczna blach wchodzi w zakres naszych usług. Możemy odpowiednio zagiąć materiał przy pomocy pras krawędziowych hydraulicznych, lub je walcować, dzięki czemu elementy przyjmują kształt eliptyczny bądź okrągły. Przeprowadzamy również wyoblanie, wykorzystywane w tworzeniu dennic.
Notebooki
W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia elektroniczne. Polecane notebooki to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób poszukujących dobrego sprzętu w przyzwoitych cenach. Szczególnie polecamy urządzenia marki HP i Lenovo. To charakteryzujące się wysoką wydajnością i funkcjonalnością notebooki do codziennego użytku. Odznaczają się ogromną solidnością. Nasze produkty cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z niej.
regeneracja rolek
W przypadku uszkodzenia urządzenia stolarskiego, nie zawsze najlepszym wyjściem jest wymiana zniszczonego elementu na nowy. W wielu przypadkach można zdecydować się na regenerację rolek. Nasza firma podejmuje się takich zleceń, niezależnie od tego czy elementy są wykonane z gumy, stali, czy tworzywa sztucznego.
Toczenie
W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie także wykonywane w naszym nowoczesnym parku maszynowym liczne usługi, jak na przykład toczenie CNC, jakie pozwala na uzyskiwanie najwyższej jakości obróbki danych materiałów, by przybierały one kształty i formy, jakich oczekują nasi klienci, dla których wykonujemy zlecenie.
Projektowanie stron www
Profesjonalne projektowanie stron www to nasza specjalność. Zatrudniamy szereg profesjonalistów, dla których tworzenie, utrzymywanie i pozycjonowanie portali internetowych to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy, ale prawdziwa pasja. Jeśli chcesz zaistnieć w sieci, poszukujesz kogoś, kto będzie dbał o wizerunek Twojej firmy w Internecie, to odwiedź nasze biuro w Toruniu lub Bydgoszczy, albo skontaktuj się z nami za pomocą formularza.
Obróbka metali
Jeżeli poszukujesz specjalistów zajmujących się profesjonalną obróbka metali, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Firma Kandle oferuje miedzy innymi gięcie blach, spawanie oraz cięcie plazmą. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również fachowa obróbka skrawaniem CNC z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie. Proponujemy toczenie, szlifowanie, gwintowanie długich prętów oraz frezowanie. Zapewniamy wyroby o doskonałych kształtach i parametrach.
Cięcie laserem
Biuro Inżynierskie IEC oferuje usługi spawalnicze oparte na najnowszych technologiach, które spełnią oczekiwania różnych klientów. Jedną z głównych rzeczy, którymi się zajmujemy jest cięcie laserem. Jeśli potrzebujesz wykonać detale ze stali czy aluminium to nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. Odwiedź naszą stronę internetową.
kompleksowa obsługa it
W ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowa obsługa IT, przeznaczona dla przedsiębiorstw. Zapewniamy optymalizację kosztów, podnoszenie bezpieczeństwa infrastruktur informatycznych, zarządzanie danymi w chmurze, a także pomoc przy nagłych problemach. Nasze usługi świadczymy w Krakowie i okolicach.
Gwintowanie CNC
Nasza firma zajmuje się świadczeniem szeregu usług związanych z obróbką metali. Nasi wykwalifikowani fachowcy z pomocą specjalistycznego, sterowanego numerycznie sprzętu, wykonują między innymi toczenie, frezowanie i gwintowanie CNC. Oferta skierowana jest głównie dla klientów z województwa kujawsko-pomorskiego.
kasy online nowe terminy
Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się również z prawidłowym rejestrowaniem sprzedaży oraz przekazywaniem informacji na ten temat do fiskusa. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, czym wyróżniają się kasy online. Nowe terminy wprowadzania tych urządzeń do kolejnych branż z pewnością sprawią, że sprzęt ten będzie poszukiwany.
Gumowanie wałów
Tylko odpowiednio dobrany skład chemiczny tworzywa sztucznego i jego dopasowanie do metalowego rdzenia gwarantują, że urządzenie będzie pracować sprawnie, bez przestojów i bez awarii. Dla nas więc gumowanie wałów to nie tylko ochrona stalowych elementów, ale także oszczędność Państwa czasu: przyklejany metodą "na gorąco" materiał nie odkleja się od podłoża, przez co konserwacja i ewentualne naprawy maszyny trwają znacznie krócej. Ponadto, ponieważ przykładamy szczególną wagę do materiałów, z jakich tworzymy pokrycia, są one dużo mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne, znacznie wolniej się też zużywają.
Systemy RCP
O tym, że rejestracja czasu pracy przynosi korzyści nie trzeba przekonywać żadnego pracodawcy. Systemy rejestracji czasu pracy pozwalają w wyższym stopniu kontrolować wydajność pracowników i to zarówno tych pracujących w przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i w zakładach usługowych. Systemy RCP mogą bowiem wskazywać jak wydajnie pracuje osoba zatrudniona na linii produkcyjnej, konsultantka w punkcie obsługi klienta oraz księgowa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Tusze i tonery
Chciałbyś mieć możliwość stworzenia dowolnej ilości kopii, ale bez wychodzenia z domu? Masz nowoczesną drukarkę laserową, lecz we wszystkich okolicznych sklepach tonery, jakie można w niej użyć są bardzo drogie? W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową firmy Kseromechanika, gdzie znajdziesz wszelkie interesujące cię produkty w naprawdę niskich cenach. Oferujemy również tusze i tonery.
Tradycyjne rozwiązania diodowe
Pragniesz zmienić wizerunek swojego domu lub firmy? A może chcesz wprowadzić do przestrzeni wewnętrznej odrobinę urozmaicenia? Nic prostszego - wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty. Firma TT Soft oferuje taśmy LED. Nie są to standardowe rozwiązania diodowe, ale takie na długości 5 metrów dysponują 300 diodami! Wiele z naszych modeli zostało wzmocnionych hermetyczną obudową, co pozwala im odznaczać się wodoodpornością. Dysponujemy zarówno wersjami tradycyjnymi (światło białe), jak i kolorowymi.
chłodnia w kontenerze
Jest nie tylko dodatkową powierzchnią o wybranych parametrach, ale przede wszystkim pomieszczeniem, zdolnym do łatwego przetransportowania. Chłodnia w kontenerze to miejsce na przechowywanie artykułów spożywczych, wymagających niskich temperatur dla utrzymania ich świeżości i zdatności do konsumpcji.
Silikon do form
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej Państwo takie produkty, jak na przykład różnego rodzaju poliuretan, czy choćby silikon do form. Udostępniamy również stosowane w różnych branżach żywice. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachowe wsparcie doradcze i zawsze mogą być pewni, że otrzymane od nas produkty spełniać będą najbardziej wygórowane kryteria jakościowe. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym obszernym asortymentem, w którym z pewnością znajdziecie to, czego szukacie.
Szkolenia z obsługi maszyn
W laboratoriach i zakładach produkcyjnych coraz częściej mamy do czynienia z nowoczesnymi rozwiązaniami wpływającymi na prędkość i jakość wykonywanej pracy. Obsługa maszyn za pomocą robotów przemysłowych to jeden z najnowszych przejawów technologii. Tego typu urządzenia mogą pracować ramię w ramię z człowiekiem.
Laserowe cięcie profili
Konstruowanie wytrzymałych mebli czy przyrządów stalowych wiąże się z koniecznością precyzyjnego nadania kształtu rurom i blachom. Doskonałym rozwiązaniem jest laserowe cięcie profili, które umożliwia dokładną i bardzo szybką obróbkę stali. Niewątpliwą zaletą jest także wysoka powtarzalność gotowych elementów.
torby foliowe
Sprawdzą się nie tylko w sklepach czy magazynach z odzieżą. Prezentowane worki na ubrania to także doskonały sposób na zabezpieczenie rzeczy w trakcie przeprowadzki. Produkty zostały wykonane z wytrzymałej folii, dzięki czemu są odporne na przetarcia i rozdarcia. Chronią także zawartość przed wilgocią oraz zabrudzeniami.
Armatura przemysłowa
Nowoczesne gospodarstwa to przede wszystkim odpowiednia armatura przemysłowa. Kolejnym rozwiązaniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków. W tym przypadku sytuacja jest odwrotna: wysoki jest koszt założenia takiej instalacji, jednak dość tanie jest jej użytkowanie. Koszt założenia wiąże się z koniecznością umieszczenia w ziemi sporych rozmiarów konstrukcji. Armatura przemysłowa z naszej firmy to najwyższe standardy i gwarancja najnowocześniejszych rozwiązań. Przekonaj się sam.
Koperty bąbelkowe
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór materiałów opakowaniowych, które sprawdzą się w wielu branżach i sektorach działalności ludzkiej. Polecamy między innymi koperty bąbelkowe, które doskonale nadają się do zabezpieczania przedmiotów szczególnie delikatnych. Umieszczona w nich przesyłka na pewno dotrze do odbiorcy w doskonałym stanie, bez żadnych uszkodzeń mechanicznym. Prezentujemy szeroki wybór rozmiarów, wyroby zaginane i specjalnie bigowane. Zachęcamy do złożenia zamówienia.