Flagi państw Unii Europejskiej
Jednym z najważniejszych przywilejów każdego obywatela jest możliwość swobodnego wyrażania patriotyzmu oraz miłości do ojczyzny. Sklep stacjonarny i internetowy Artykuły Propagandowe od wielu lat dostarcza klientom wysokiej klasy produkty okolicznościowe, między innymi estetyczne i starannie wykonane flagi państw Unii Europejskiej. Doskonale nadają się do uświetniania ważnych chwil oraz dni w życiu narodu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji wszystkie towary w naszym asortymencie wykonane są z dbałością o najmniejsze detale.
Namiot handlowy z nadrukiem
Prowadzenie działalności gospodarczej bez inwestycji w promocję własnej marki nie ma większego sensu. Dzięki przedsiębiorstwu Vitonamioty możesz wystawić namiot handlowy z nadrukiem logo firmy na festynach, imprezach, pokazach albo koncertach. Odwiedź stronę internetową i przejrzyj wszystkie możliwości, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.
Balony z logo firmy
Wierzymy, że obecnie marka musi postawić na nietypowe rozwiązania marketingowe, jeżeli chce zostać zauważona. Doskonałą propozycją są nasze balony z logo firmy, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Realizujemy także zlecenia w zakresie reklamy pneumatycznej, a w tym zjawiskowych bram oraz ekranów.
Flagi reklamowe
Dostępne w naszej ofercie flagi reklamowe wykonane są z wytrzymałej dzianiny poliestrowej. Jest to materiał elastyczny, doskonale sprawdzający się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Polecamy modele klasyczne, zawieszane na wysokich drzewcach oraz windery. Są to produkty mniejsze, przeznaczone do ustawiania np. na plażach czy w holach.
Ekrany diodowe
Prawdą jest, iż ekrany diodowe już dawno zakorzeniły się permanentnie na polskim rynku. Jako znakomity sposób zaznaczania obecności firmy na mapie miasta, zjednały sobie uznanie oraz zaufanie wielu stałych Klientów, przynosząc nas jednocześnie, producentom, rzeszę zadowolonych odbiorców. Marka UPLED od lat specjalizuje się dystrybucji form świetlnych, znajdujących swoje zastosowanie w procesie szeroko rozumianej promocji. Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Opaski eventowe
Jesteśmy firmą tworzącą atrakcyjne gadżety, które podnoszą rozpoznawalność zarówno mniejszych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Jedną z naszych propozycji są modne opaski eventowe, które świetnie sprawdzą się podczas różnego rodzaju wydarzeń firmowych i kulturalnych. Oferujemy nadruk w pełnym kolorze.
Koszty reklamy
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży mediowej. Zajmujemy się między innymi optymalizacją wydatków na kampanie w mass mediach, w tym staramy się obniżyć koszty reklamy. Dodatkowo, pomagamy w przetargach mediowych, optymalizacji kampanii promocyjnych online i offline oraz przeprowadzamy audyt.