Flagi państw Unii Europejskiej
Jednym z najważniejszych przywilejów każdego obywatela jest możliwość swobodnego wyrażania patriotyzmu oraz miłości do ojczyzny. Sklep stacjonarny i internetowy Artykuły Propagandowe od wielu lat dostarcza klientom wysokiej klasy produkty okolicznościowe, między innymi estetyczne i starannie wykonane flagi państw Unii Europejskiej. Doskonale nadają się do uświetniania ważnych chwil oraz dni w życiu narodu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji wszystkie towary w naszym asortymencie wykonane są z dbałością o najmniejsze detale.
Stojaki ekspozycyjne
W naszej ofercie znaleźć można różnorodne materiały wspierające sprzedaż. Polecamy serdecznie wytrzymałe i elegancko wykonane z najwyższej jakości materiałów stojaki ekspozycyjne. Będą one z pewnością pełniły nie tylko funkcje informacyjne, ale będą również pełniły funkcje dekoracyjne. Warto więc w nie zainwestować!
GPEC
Szukasz na Pomorzu godnego zaufania dostawcy ciepła systemowego? Chcesz zawrzeć umowę z doświadczonym przedsiębiorstwem, które zapewni Ci nie tylko atrakcyjną cenę zakupu, lecz także fachową pomoc w razie awarii centralnego ogrzewania? Już dziś przyłącz się do sieci miejskiej, zarządzanej przez Grupę GPEC!
GPEC Opinie
Chcesz rozwijać swoją karierę w ciepłownictwie? A może jesteś świeżo po studiach i interesowałaby Cię praca u lidera branży energetycznej na Pomorzu? Przeczytaj opinie o GPEC wystawione przez naszych pracowników i dołącz do naszego zespołu! Oferujemy Ci możliwość zdobycia uprawnień, jak i rozwoju na innych płaszczyznach!
Drukarnia Częstochowa
Zaopatrujemy naszych klientów w ulotki, plakaty, kalendarze czy wizytówki. Oferta, jaką dysponuje nasza drukarnia w Częstochowie jest jednak znacznie szersza. Nie tylko wykonujemy standardowe wydruki metodą cyfrową i offset, ale zajmujemy się również foliowaniem, lakierowaniem czy złoceniem. Wśród naszych usług znajdują się także oprawa i opakowania do książek czy katalogów.