Druk wielkoformatowy
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni Justprint, której specjalnością jest druk wielkoformatowy. Zajmujemy się wykonywaniem wysokiej jakości materiałów reklamowych, takich jak banery, plakaty, naklejki, billboardy oraz wielu innych. Zapewniamy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny.
Flagi państw Unii Europejskiej
Jednym z najważniejszych przywilejów każdego obywatela jest możliwość swobodnego wyrażania patriotyzmu oraz miłości do ojczyzny. Sklep stacjonarny i internetowy Artykuły Propagandowe od wielu lat dostarcza klientom wysokiej klasy produkty okolicznościowe, między innymi estetyczne i starannie wykonane flagi państw Unii Europejskiej. Doskonale nadają się do uświetniania ważnych chwil oraz dni w życiu narodu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji wszystkie towary w naszym asortymencie wykonane są z dbałością o najmniejsze detale.
Zamki dmuchane wynajem
Postawiliśmy sobie za cel działalność usługową, która będzie wspierać naszych Klientów w organizacji niezapomnianych eventów różnego rodzaju. Przedsiębiorstwo Organizacji Turystyki Rekreacji i Sportu sp. z o.o. ma do zaoferowania m. in. fantastyczne zjeżdżalnie, skałki wspinaczkowe oraz zamki dmuchane. Wynajem tych akcesoriów sprawi, że zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli cieszyć się znakomitą zabawą, która pozwoli im w pełni cieszyć się wydarzeniem. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny wypożyczenia.
Stojaki ekspozycyjne
W naszej ofercie znaleźć można różnorodne materiały wspierające sprzedaż. Polecamy serdecznie wytrzymałe i elegancko wykonane z najwyższej jakości materiałów stojaki ekspozycyjne. Będą one z pewnością pełniły nie tylko funkcje informacyjne, ale będą również pełniły funkcje dekoracyjne. Warto więc w nie zainwestować!
Gazetki reklamowe druk
Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych, profesjonalnych usług w zakresie wykonywania różnego rodzaju wydruków nisko- oraz wysokonakładowych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem (nasza firma istnieje od 1993 roku) oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, korzystamy z zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości papieru. Jeśli zatem szukacie Państwo firmy, której specjalnością jest druk takich materiałów, jak książki, czasopisma czy gazetki reklamowe, Zakłady Poligraficzne ArtDruk polecają się do Waszych usług.
GPEC
Szukasz na Pomorzu godnego zaufania dostawcy ciepła systemowego? Chcesz zawrzeć umowę z doświadczonym przedsiębiorstwem, które zapewni Ci nie tylko atrakcyjną cenę zakupu, lecz także fachową pomoc w razie awarii centralnego ogrzewania? Już dziś przyłącz się do sieci miejskiej, zarządzanej przez Grupę GPEC!
GPEC Opinie
Chcesz rozwijać swoją karierę w ciepłownictwie? A może jesteś świeżo po studiach i interesowałaby Cię praca u lidera branży energetycznej na Pomorzu? Przeczytaj opinie o GPEC wystawione przez naszych pracowników i dołącz do naszego zespołu! Oferujemy Ci możliwość zdobycia uprawnień, jak i rozwoju na innych płaszczyznach!
Drukarnia Częstochowa
Zaopatrujemy naszych klientów w ulotki, plakaty, kalendarze czy wizytówki. Oferta, jaką dysponuje nasza drukarnia w Częstochowie jest jednak znacznie szersza. Nie tylko wykonujemy standardowe wydruki metodą cyfrową i offset, ale zajmujemy się również foliowaniem, lakierowaniem czy złoceniem. Wśród naszych usług znajdują się także oprawa i opakowania do książek czy katalogów.